Şunu ara:

Yurtdışına kargo göndermek artık eskisi kadar zor değil. Sizlerin hayatını kolaylaştıracak, gönderilerinizi güvenle alıcısına ulaştıracak çalışma arkadaşları artık bir telefon kadar uzağınızda. Yurt dışı kargo konusunda genç, dinamik ve uzman ekibi ile Yurtdışına Kargola sizlere en ekonomik fiyatlarla en hızlı şekilde gönderi yapmayı ve gönderileri alıcısına güvenle ulaştırmayı taahhüt eder. Tercih ettiğiniz bir yurtdışı adresine dosya, koli ya da paket gönderimi konusunda kusursuz bir paketleme ve ulaşım anlayışımız bulunmaktadır. Firmamız sağladığı kusursuz ve tam zamanında teslimat hizmetinden  dolayı birçok göndericinin ilk tercihi olmaktadır.

Yurtdışı Kargo Hizmetlerimiz

 Yurtdışına Kargola kargolarınızı adresinizden alır, titizlikle paketler, özenle taşır ve belirtilen sürede alıcısına ulaştırır. Kargo hizmetlerimiz içerisinde var olan tüm bu hizmetlerin yanı sıra kargonuzu sigortalar ve olası bir aksilik durumunda sizleri mağdur etmez. Misyonumuz her zaman müşteri odaklı bir çalışma anlayışı içerisinde sizlerin yanında olmaktır. Yurtdışı kargolama işlemleri konusunda an be an nitelikli bir çalışma ortaya koyarak; gönderilerinizin ulaşması gereken ülkeye kısa bir zaman dilimi içerisinde transfer işlemlerimiz gerçekleştirilebilecektir. Aynı zamanda da tüm bu işlemlerin son derecede makul bir fiyat aralığı içerisinde sizlere sunulur. 


Yurtdışı Kargo Fiyatlarımız


Göndereceğiniz kargoların fiyatlandırması gönderi boyutu, sigortalama opsiyonu ve gideceği adresin ücretlendirmesi üzerinden değerlendirilmektedir. Şunu belirtmek isteriz ki yurtdışı kargo fiyatlandırmamız ulaşılabilir seviyelerde ve değerli müşterilerimiz odaklıdır. İş dünyasında başarılı olmuş siz değerli müşterilerimizin de çok iyi bildiği gibi zaman tasarrufu çalışma hayatının en önemli unsurudur. Yurtdışına Kargola ekibi her koşulda sizlere kargo hizmetlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

WhatsApp
Tel
İnstagram